Marka akcesoriów do automasażu. Masażer kompresyjny nóg.Almara Sp. z o.o

Mozarta 3/627
02-736 Warszawa, mazowieckie

NIP: 5213684516

kompresyjny masażer nóg


Almara Sp. z o.o

GOODVIBRATION to nazwa polskiej marki specjalizującej się w produkcji wibracyjnych akcesoriów do automasażu. Założycielem marki jest firma Almara, której nadrzędnym celem jest poprawa jakości życia zarówno aktywnych fizycznie, jak i prowadzących siedzący tryb życia osób. Każdy z oferowanych produktów wpływa korzystnie na całe ciało, gwarantując pełne odprężenie i relaks. W bogatym asortymencie znaleźć można masażer kolan, masażer szyi, a nawet masażer kompresyjny nóg. Dostępne są także różnej wielkości rollery oraz piłki. Dla tych, z Państwa, którzy borykają się z silnym napięciem mięśni, GOODVIBRATION stworzyła wielofunkcyjny pistolet do masażu. Jednak jeśli zależy Państwu na uzupełnieniu leczenia problemów związanych z zastojem limfy, trafnym wyborem będzie wcześniej wspomniany masażer kompresyjny nóg. Ten przenośny aparat już w kilka chwil pozwala poczuć odciążenie nóg i zlikwidować ich obrzęk. Dzięki regularnemu stosowaniu akcesoriów GOODVIBRATION dokuczliwy ból szybko minie, a Państwa ciało pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas/

Drenaż limfatyczny przy użyciu masażera kompresyjnego nóg

Obolałe i zmęczone nogi to często skutek nieprawidłowego działania układu limfatycznego. Podstawą zapobiegania zastojom limfy jest oczywiście ruch i zbilansowana dieta. Jednak w przypadku, gdy obrzęk staje się naprawdę uciążliwy, warto wyposażyć się w masażer kompresyjny nóg od GOODVIBRATION. Urządzenie zostało wyposażone w aż cztery programy działania, każdy z nich pozwala uzyskać inną intensywność ucisku, co można samodzielnie regulować. Masażer kompresyjny nóg wykonuje drenaż limfatyczny, przynoszący takie efekty, jak:

  • usprawnienie krążenia krwi i limfy
  • dostarczenie mięśniom składników odżywczych, wspierając ich regenerację
  • zlikwidowanie bólu mięśni oraz obrzęku nóg
  • zmniejszenie cellulitu
  • przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej
  • poprawa samopoczucia

Korzyści płynących ze stosowania rękawów kompresyjnych GOODVIBRATION jest bardzo dużo. Co ważne, można cieszyć się nimi bez wychodzenia z domu. Wystarczy odwiedzić sklep goodvibration.pl i dokonać zakupu. W ofercie znajduje się nie tylko masażer kompresyjny nóg, ale o wiele więcej artykułów przeznaczonych do automasażu.

Almara Sp. z o.o


E-Mail: sklep@goodvibration.pl
Telefon: + 48 607 696 044
Witryna WWW: https://goodvibration.pl


Poniedziałek08:00-17:00
Wtorek08:00-17:00
Środa08:00-17:00
Czwartek08:00-17:00
Piątek08:00-17:00
Sobota08:00-17:00
Niedziela08:00-17:00